Конкурс відеороликів про рідне місто оголосили у Кам’янському

Конкурс відеороликів про рідне місто оголосили у Кам’янському

Політики та громадські активісти вже давно взяли на озброєння відеоролики, повідомляючи у соцмережах про свою активність. Останні, як от Фейсбук, навіть підлаштовуються під поціновувачів «відосиків». Не відставати від трендів вирішили і у департаменті з гуманітарних питань міськради Кам’янського. Тут до 270-річчя рідного міста оголосили конкурс відеороликів «В об’єктиві Кам’янське».

Для участі у конкурсі необхідно до 1 вересня подати заявку та безпосередньо конкурсну роботу, яка може бути як індивідуальною так і колективною.

Конкурсні відеоролики авторам необхідно викласти на будь-який доступний відеохостинг (YouTube), або на Google-диску, з можливістю подальшого скачування, і направити посилання на свої роботи на електронну адресу [email protected] із зазначенням теми листа «Конкурс» з коротким описом ідеї відеоролика. Посилання на відеоролики необхідно направляти спільно із заявкою.

Якщо учасники конкурсу не володіють технічними можливостями для відправки робіт, то в терміни прийому робіт вони можуть надати їх на будь-якому доступному носії за адресою: просп.Свободи, 36, каб. 5.6, відділ культури департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Вимоги до конкурсних робіт:

– формат відеоролика – MPEG4, AVI з розширенням не менше 1280*720 (720р), розміром не більше 1 Гб, тривалість від 30 до 180 секунд;
– участь у відеоролику безпосередньо учасника необов’язкова;
– використання при монтажі і зйомці відеоролика спеціальних програм та інструментів – на розсуд учасника;
– учасники самі визначають жанр відеоролика (інтерв’ю, репортаж, відео кліп, тощо);
– у ролику можуть використовуватися фотографії;
– зміст відеоролика не повинен суперечити законодавству України і нормам моралі;
– від одного учасника приймаються не більше 4-х робіт, а кожна робота повинна бути зареєстрована окремо, мати назву. 

Переможці визначатимуться за результатами онлайн-голосування з 1 по 10 вересня. А нагороджувати їх обіцяють на головній сцені під час святкування Дня міста. Передбачений і грошовий фонд конкурсу.

За більш детальною інформацією необхідно звертатись до відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради: [email protected] або по телефону (0569) 55 40 86.

Положення та заявка розміщені на Телеграм-каналі відділу культури м.Кам’янське https://t.me/kamkultura.