У Кам’янському змінюють надавачів послуг централізованого теплопостачання

Сьогодні споживачів лівого берега, центру та деяких окремих районів Кам’янського, що отримують послуги теплопостачання централізовано, про зміну підприємства, яке ці послуги надаватиме у наступному опалювальному сезоні.

Рішення про зміну надавача послуг опалення населенню було ухвалене на минулій сесії міськради 9 липня. А з 1 серпня цього року ці послуги надаватимуть два комунальні підприємства «Центральні тепломережі» та «Кам’янська теплопостачальна компанія».

В повідомленні зазначається, що цим підприємствам передається і дебіторська заборгованість і база даних абонентів (особистих рахунків). Так, КП «Центральні тепломережі» надалі обслуговуватимуть абонентів, що отримували тепло від АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль». КП «Камянська теплопостачальна компанія» обслуговуватиме мешканців лівого берега,  вулиць Дальня, Колеусівська, Б.Хмельницького, міні котелень на пр..Ювилейний, 56 квартал.

За більше детальною інформацією абонентам пропонують звертатися за телефоном: 0800-33-97-15 (безкоштовно) або за адресою вул. Й. Манаєнкова, 1А.