Конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/ феміністичних організацій в рамках Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/ феміністичних організацій в рамках Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice andLeadership, який підтримує жіночі правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування гендерної рівності в Україні.

Проєкт реалізується в усіх областях України.

Мета конкурсу – забезпечення активної участі представниць жіночого/феміністичного руху в національних та міжнародних заходах (конференціях, семінарах тощо) задля підвищення видимості руху, підтримки участі українських жінок у глобальному феміністичному русі, просування порядку денного жіночого/феміністичного руху України.

Активістка/експертка може скористатись підтримкою в рамках програми не більше трьох разів на рік.

Сума гранту: до 3 000 канадських доларів (еквівалент в грн)

Кінцевий термін подання пропозицій: не пізніше ніж за два тижні до запланованої поїздки. У разі, якщо заявка буде підтримана, але грантова угода до поїздки не буде підписана, вона може бути підписана після поїздки, із перерахуванням коштів грантеру в межах затвердженого бюджету.

Тревел гранти є індивідуальними, проте з метою кращої координації з рухом, запрошуємо подаватись до участі у конкурсі офіційно зареєстровані жіночі громадські організації з усіх регіонів України, які мають спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та/або просування гендерної рівності, не пов’язані з державними установами та політичними партіями, та готові взяти на себе адміністрування гранту для своєї представниці, або активістки.

В рамках конкурсу не підтримуватимуться: надання заохочень державним службовцям; підтримка політичних партій; ініціативи, які спрямовані на підтримку професійних асоціацій жінок і не є феміністичними; ініціативи, що шкодять навколишньому середовищу; участь членкинь мережі/коаліції у зустрічі цієї мережі/коаліції та інших внутрішніх заходах певної організації/мережі.

Допустимі витрати: витрати, пов’язані з поїздкою, в тому числі купівля квитків економкласу, поміркована оплата проживання, реєстраційний збір, оформлення страховки на час поїздки тощо.

Недопустимі витрати: будівництво, придбання обладнання/активів на суму понад 1 000 канадських доларів, оренда офісу.

Процедура подачі заявок:

Для участі у конкурсі зацікавленим організаціям необхідно:

  • Зареєструватись в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням: https://uwf.org.ua/grantees/. Якщо Ви вже реєструвались у базі раніше – використайте для подачі аплікаційної форми ідентифікатор організації, який надійшов після реєстрації на вказану Вами електронну адресу. Якщо Ви з якихось причин не можете зареєструватись, або при спробі реєстрації система видає повідомлення про те, що організація з таким ЄДРПОУ уже існує – зверніться до грантової менеджерки УЖФ за адресою[email protected].
  • Ознайомитись з Пам’яткою для аплікантів у розділі “Дивитись додаткові файли” на цій сторінці.
  • Заповнити онлайн аплікаційну форму на цій сторінці.

УЖФ підтвердить реєстрацію заявки електронним листом.

Усі заявки будуть розглянуті Експертною Комісією.

У межах процедури належної перевірки, УЖФ здійснить оцінку управлінської та фінансової спроможності організації, рекомендованої для підтримки. Буде підтримано проєкт тільки тієї організації, яка успішно пройде оцінку управлінської та фінансової спроможності.

УЖФ залишає за собою право:

  • продовжити конкурс та/або рекомендувати перегляд заявок, базуючись на результатах оцінки;
  • робити запити щодо додаткової інформації від апліканток/ів для належного розгляду заявки;
  • не повідомляти про причини відхилення.

Запитання: будь ласка, надсилайте запитання на електронну скриньку [email protected] із зазначенням назви конкурсу («Тревел гранти»).