У Кам’янському уточнили карантинні обмеження та доручили ремонт несправних гідрантів «Водоканалу»

16 липня відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному засідання були питання щодо змін у карантинних обмеженнях та стану зовнішнього протипожежного забезпечення міста.

Перше питання – внесення змін до карантинних обмежень з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У відповідності із прийнятим комісією рішенням, на період карантину забороняється:

— проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім проведення кінопоказів у приміщеннях кінотеатрів та заходів закладами культури, за участю більше однієї особи на 5 м² площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

— діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 м² площі закладу культури;

— робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе барів, закусочних, їдальнь, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Далі комісія розглянула питання про стан зовнішнього протипожежного водопостачання міста. За інформацією начальника міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Володимира Яреми, у Кам’янському знаходиться 1254 пожежних гідранти, 213 з яких не працюють.

«Підприємство забезпечує підтримку у належному стані більшості гідрантів, перефарбовує кришки колодязів де вони знаходяться, поступово встановлює покажчики. Цього року підприємство за власний кошт замінило 7 гідрантів. Враховуючи загальну вартість тих, що ще потребують заміни, підприємство звертатиметься до обласної ради з проханням про виділення коштів на їх ремонт», — зазначив технічний директор комунального підприємства «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради Олександр Яровий.

Комісія доручила комунальному підприємству «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради розробити графік ремонту виявлених несправних гідрантів, забезпечити його виконання та створення резерву запасних частин.

Також на засіданні комісії було затверджено Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій у Кам’янському.