Тарифи на водопостачання для промзони ПХЗ та оренду житла в Кам’янському затвердив міськвиконком

Низку буденних питань і одне нетипове розглянув міськвиконком Кам’янського на черговому засіданні 22 липня.

Автор: Валентин Фіголь.

Більшість питань порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради були формальними – зміни до різних документів, складу комісії, перейменування підприємств, тощо. Наприклад, в Порядку приймання стічних вод на території міста було змінено назву водоканалу – він же тепер є власністю громади області, а не міста.

Виконком затвердив опосередковану вартість оренди житла в місті. За пропозицією департаменту ЖКГ, вартість офіційно орендованої житлової площі має становити 634 гривні за квадратний метр житла в рік.

Члени виконкому розглянули ще одне питання, з яким раніше не мали справи. Вони затвердили тариф на послуги централізованого водопостачання, які надаються державним підприємством «Смоли». «Такого ще не було!» — сполошились члени міськвиконкому. Раніше виконком такого не робив, визнала досвідчена заступник міського голови Тетяна Завгородня.

Про що мова – докладно розглядалось на дорадчій нараді членів міськвиконкому в понеділок, 20 липня.

До міського самоврядування звернулось керівництво ДП «Смоли», пояснила Галина Єрмоленко, директор департаменту економічного розвитку міста. З проханням затвердити тариф на послуги водопостачання, які «Смоли» надають підприємствам та підприємцям, розташованим на проммайданчику колишнього ПО ПХЗ. Там 27 споживачів. Ціну води адміністрація «Смол» раніше встановлювала сама. Але нещодавно інспекція з контролю за цінами сказала, що це неправильно. Підприємство було зобов’язане розробити тариф і затвердити його в органах міського самоврядування, бо це ліцензійна діяльність.

Фахівці ДП надали до департаменту економічного розвитку свої розрахунки, з яких випливає, що тариф на послуги водопостачання має бути 66 гривень за кубометр води. Цей тариф на 68% вищий за той, який діяв досі.

«В споживачів нема вибору, — зазначила Г. Єрмоленко. – Наразі завод мінеральних добрив наче веде переговори з водоканалом щодо співробітництва…»

Міськвиконком затвердив тариф від ДП «Смоли» для споживачів промзони ПХЗ.