Депутати міськради Кам’янського вимагають бізнес-план для майбутнього КП «Центр допомоги тваринам»

Негативно поставились депутати міськради з бюджетної комісії до ідеї утворити в Кам’янському КП «Центр допомоги тваринам». Навіщо нам ще одне незрозуміле КП, відмахуються депутати.

Автор: Валентин Фіголь.

Сьогодні почались засідання постійних комісій міськради, на яких депутати розглядають порядок денний наступної сесії.

Проект утворення КП «Центр допомог тваринам» презентувала посадовець виконавчого органу, який його підготував — департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради. На розгляді були присутні керівник міської служби поводження з тваринами Тереза Арутюнова та місцеві активісти-зоозахисники.

Проектом передбачено, що нове КП займатиметься доглядом за безпритульними тваринами, реєстрацією домашніх тварин, надаватиме послуги власникам тварин. Популяризуватиме цивілізований підхід до утримання тварин, тощо.

— Який заплановано штатний розклад майбутнього КП? поцікавились депутати в комісії з питань економіки та бюджету?

— 33 працівника, — відповіла посадовець.

— Це багато, — зауважили депутати.

Навіщо нам ще одне КП, невдоволено заговорили депутати? Краще службу поводження з тваринами залишити при КП «Благоустрій».

— Гроші, які б ви витрачали на бухгалтера, краще витрачайте на тварин!  — зауважила Наталія Шкуренко, голова бюджетної депутатської комісії. — Це питання нагальне вже багато років.  Якби ви з нормальною Програмою регулювання чисельності тварин прийшли – ми б подивились!..»

Депутати загадали авторам проекту попрацювати над бізнес-планом майбутнього «Центру допомоги тваринам» і запросили їх ще раз до розмови. Пообіцявши спеціально заради цього зібрати комісію ще раз 28 серпня. «Тільки класну презентацію зробіть!» — наказали депутати.