Фізкультура та спорт в Кам’янському: паради та досягнення юних спортсменів

Розвиток спорту – один з пріоритетних напрямків діяльності міського самоврядування в Кам’янському. Масовість спортивних заходів та успіхи місцевих спортсменів – відгук мешканців на турботу влади.

Автор: Валентин Фіголь.

Захід з популяризації спорту «Парад чемпіонів» відбувся вчора в центральному парку Кам’янського. В параді взяли участь більш ніж півтисячі юних спортсменів та їх тренери.

На початку спортсменів привітав міський голова Андрій Білоусов. Він нагадав. Що спорт та фізкультура – серед пріоритетів міської влади.

Після урочистої частини спортсмени розійшлись по локаціях на території парку і провели показові виступи та тренування під відкритим небом. Глядачі могли підійти до тренерів, познайомитись і розпитати про ті види спорту, які зацікавили.

Мета заходу – популяризація різних видів спорту серед мешканців Кам’янського, зазначили тренери.

Тимчасом юні спортсмени Кам’янського продовжують здобувати перемоги та нагороди на змаганнях та чемпіонатах.

Наприклад, в Черкасах нещодавно проходили змагання з водно-моторного спорту. В них у складі команди Дніпропетровщини брали участь спортсмени з Кам’янського: майстер спорту Володимир Євтушенко та кандидат в майстри спорту Данило Євтушенко. Володимир став чемпіоном в своєму класі моторних човнів, Данило посів друге місце в своєму класі моточовнів.

Днями повернулась з чемпіонату України наша команда з авіамодельного спорту, розповів тренер Ігор Білоногов. Наші юні авіамоделісти Ілля Шумейко та Дмитро Мазам привезли «бронзу» зі змагань.

Варто зауважити: що водно-моторний, що авіамодельний спорт в Кам’янському розвиваються, передусім, за рахунок ентузіазму тренерів та батьків спортсменів.