Сміття в Кам’янському буде вивозити новий приватний підрядник

Нового перевізника твердих побутових відходів призначило міське самоврядування Кам’янського. Відтепер сміття вивозитиме з території міста ТОВ «ЕККО-Сіті». Тарифи для нового перевізника побутових відходів розгляне міськвиконком Кам’янського на засіданні 25 вересня.

Автор: Валентин Фіголь.

«Комунальному автопідприємству не вистачає прибутку, щоб оновлювати рухомий склад та контейнери для сміття…» — пояснив актуальність заміни підрядника Олександр Чернишов, перший заступник міського голови.

Департамент ЖКГ провів тендер, на який прийшов лише один учасник – ТОВ «ЕККО-Сіті». «Ми виставили умови: 2 тисячі нових контейнерів для сміття та нові сміттєвози, — розповів Олег Максименко, директор департаменту. – Лише один учасник тендеру відповідав вимогам».

Новий підрядник має необхідну кількість нових контейнерів (подекуди їх вже можна побачити у дворах) та десяток нових машин.

Тариф для нового підрядника на вивезення сміття обговорювали члени міськвиконкому на дорадчій нараді 23 вересня. За даними розробників тарифу, за рік на вивезення сміття з території міста витрачається майже 30 мільйонів гривень.

Запропоновано 2 тарифи на вивезення ТПВ, розповіла Галина Єрмоленко, директор департаменту економічного розвитку міста.

Тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів з контейнерів, що належать виконавцю послуг (з ПДВ) складатиме 99,1 гривень за кубометр сміття. Тариф на цю послугу, але з контейнера споживача – 103,98 гривні за кубометр.

Ці тарифи включають вивезення сміття та розміщення його на міському звалищі.

Тариф на вивезення негабаритного сміття запропонований в розмірі 219 гривень за кубометр.

Запропоновані тарифи не вищі за існуючі, акцентувала пані Єрмоленко.

Також, за умовами тендеру, новий підрядник має працевлаштувати водіїв сміттєвозів з КАТП, які лишились без роботи.