Міськвиконком Кам’янського: нові опалювальні тарифи та нові міські нагороди (виправлено)

Тарифи, які 9 жовтня затвердив виконком міської ради Кам’янського, стосуються споживачів послуг ТОВ «КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» та КП «Кам’янська теплопостачальна компанія» — мешканців лівобережного житлового масиву.

Також міськвиконком вперше нагородив новими міськими відзнаками місцевих волонетрів.

Автор: Валентин Фіголь.

Одне з питань, які розглянув 9 жовтня виконкомом міської ради – встановлення тарифів на послуги централізованого опалення для різних категорій споживачів.

Виконком, згідно проекту рішення, установив:

Товариству з обмеженою відповідальністю «КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» тарифи та їх структуру на виробництво та транспортування теплової енергії.

Комунальному підприємству Кам’янської міської ради «Камянська теплопостачальна компанія» тарифи та їх структуру на теплову енергію та постачання теплової енергії.

Нагадаємо, КП «Кам’янська теплопостачальна компанія» було створене міськрадою Кам’янського і визнане в минулому році надавачем послуг централізованого опалення замість КП «Тепломережі», переобтяженого боргами.

Міськвиконком затвердив такі тарифи на послугу опалення для різних категорій споживачів.

Для населення виробництво теплової енергії від ТОВ «КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» коштуватиме 889,93 гривні за гігакалорію тепла, транспортування – 460,46 гривень. Постачання теплової енергії від КП «Кам’янська теплопостачаюча компанія» — 29,71 гривень за гігакалорію тепла. Тариф на послугу опалення для населення складе 1656 гривень за гігакалорію.

Для бюджетних установ тариф буде такий самий, а от для релігійних – трохи менше, 1655,47 гривень.

Для порівняння, діючи тарифи для населення – 1688.47 грн/Гкал, бюджетних установ – 1841.76 грн/Гкал, релігійних організацій – 1841.35 грн/Гкал.  Тож, як бачимо з порівняння, нові тарифи стануть нижчими як для населення, так і для бюджетних та релігійних установ.

Також на засіданні міськвиконкому вперше вручали нові міські відзнаки за волонтерську та благодійну діяльність. Ці відзнаки було затверджено міською радою наприкінці минулого літа. Першими міські відзнаки нового зразка отримали представники волонтерських та релігійних організацій Кам’янського.