Епопея «Рокобану» в Кам’янському: діяльність заводу з переробки відходів може не розпочатися

На цьому тижні сталося кілька подій, які ставлять під сумнів можливість ТОВ «Рокобан» запустити завод з переробки небезпечних відходів. Проти цього підприємства виступила майже уся громадськість Кам’янського. Про мітинг, який відбувся на Баглії, «Пильний погляд» вже повідомляв. Останніми днями додалося ще дві важливі новини.

Вчора, 9 жовтня, міський голова Андрій Білоусов повідомив, що як і обіцяв, написав офіційне звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського з вимогою заборонити ТОВ «Рокобан» шкідливу діяльність на території міста.

«З метою захисту інтересів людей, пропозиції та зауваження яких необґрунтовано відхилялись, направлено позов до Окружного адміністративного суду м. Київ про визнання протиправним та скасування висновку з оцінки впливу на довкілля ТОВ «Рокобан», — зазначив Андрій Білоусов на своїй сторінці в Фейсбук. — Також ми не надавали ТОВ «Рокобан» жодного дозволу на земельну ділянку. Ще у 2001 році ця земельна ділянка була надана в постійне користування приватній фірмі «ЗЕВС» для розміщення адміністративних та складських будівель, автостоянки, здійснення благоустрою. З органами місцевого самоврядування не погоджувалось жодних питань з діяльності та розміщення ТОВ «Рокобан» на території міста Кам‘янське».

До цього повідомлення міський голова додав копії звернень до урядовців та судового позову.

Також вчора, 9 жовтня, стало відомо, що ТОВ «Адрастея», яке надало «Рокобану» в оренду приміщення в районі промзони – розриває договір оренди.

Відповідний лист, що підтверджує розірвання договору з ТОВ «Рокобан», директор ТОВ «Адрастея» Анастасія Деревянко надіслала меру Кам’янського Андрію Білоусову.