Особливості опалювального сезону в Кам’янському: нові постачальники – нові угоди

Особливості опалювального сезону в Кам’янському: нові постачальники – нові угоди

Про необхідність укласти угоди з новими постачальниками послуги централізованого теплопостачання нагадали комунальники споживачам Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

В опалювальному сезоні 2020-2021 надавачем послуг з постачання централізованого опалення споживачам, які забезпечуються теплопостачанням від джерела ДТЕЦ, міським самоврядуванням Кам’янського визначене АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль». Мова про мешканців правобережної центральної частини міста та Черемушек.

Прийом споживачів, які забезпечуються теплопостачанням від АТ «Дніпровська теплоелектроцентраль» здійснюється за адресою: м. Кам’янське, вул. Заводська, 3, телефон для довідок: 0-800-33-92-15.

Теплопостачальники нагадують споживачам про необхідність укладання договору про надання послуг з постачання теплової енергії, згідно ст. 24 ЗУ «Про теплопостачання».

Для укладання договору необхідно надати, за вищевказаними адресами, наступні документи:

– Копія паспорта власника житла;

– Копія ідентифікаційного коду власника житла;

– Документи, що підтверджують право власності на житло.

Відповідно до постанови від 21 серпня 2019 р. №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії», споживач не звільняється від оплати послуги, отриманої ним до укладання відповідного договору.

Для споживачів, які забезпечуються теплопостачанням від КП КМР «Кам’янська теплопостачальна компанія» – мешканці лівобережжя та окремих районів правобережжя, що опалюються від локальних котельних, консультація та укладання договорів про надання послуг з постачання теплової енергії здійснюється за наступними адресами: бул. Будівельників,26Б; вул. Дальня, 22А., телефон для довідок: 0-800-33-97-15.

0931047041 ((05692)3-14-16; короткий номер: 15-19).