Напувати птахів та вуличних тварин агітують юні екологи в Кам’янському

Напувати птахів та вуличних тварин агітують юні екологи в Кам’янському

Птахи та вуличні тварини в Кам’янському потерпають від спраги. Щоб допомогти сусідам, люди могли би ставити в затишних місцях ємності з водою, агітують земляків зооволонтери та юні екологи.

Автор: Валентин Фіголь.

Спека, що настала, нагадала живим істотам про спрагу. Найбільше від браку води в літній час потерпають вуличні тварини та дикі птахи в місті.

Якщо кішка може прожити без води кілька діб, то собака чи пташка можуть загинути від спраги протягом доби. Тому вільний доступ до води для них – питання життя чи смерті, акцентують зоозахисники Кам’янського.

Напувати птахів та вуличних тварин агітують юні екологи в Кам’янському - ФОТО

Влітку в населених пунктах такими джерелами питної води для тварин стають фонтани. Птахи та звірі п’ють з будь якої калюжі, але в місті така вода отруйна, і живим істотам то не на користь.

Не лишаються осторонь від проблем пернатих та пухнастих сусідів і вихованці Дитячого екологічного центру Кам’янського – активні учасники багатьох природоохоронних акцій та конкурсів.

Люди можуть напувати птахів та тварин влітку так само, як підгодовують їх взимку, діляться вони своїм досвідом. Для цього треба поставити десь в затишному зеленому куточку посудину з водою, як це роблять місцеві зооволонтери та юні екологи.

Напувати птахів та вуличних тварин агітують юні екологи в Кам’янському - ФОТО

Юні натуралісти з нашого міста традиційно небайдужі до долі птахів.  Наприклад, в цьому році у міських етапах Всеукраїнських акцій «День зустрічі птахів» та «Годівничка» взяли участь 202 юних натураліста. Вони не лише підгодовували птахів, а й спостерігали за подіями навколо годівниць.