Особливості шкільного навчання в «помаранчевому» Кам’янському з 2 листопада

Особливості шкільного навчання в «помаранчевому» Кам’янському з 2 листопада

Комбіновану форму навчання запроваджено в школах Кам’янського рішенням міського самоврядування.

Автор: Валентин Фіголь.

Навчати школярів після осінніх канікул із застосуванням дистанційних технологій – таке рішення було прийняте 27 жовтня на колегії департаменту гуманітарних питань міської ради Кам’янського.

На практиці це означає ось що. Як розповів громадський радник, активіст батьківської самоорганізації Дмитро Калінін, в більшості шкіл класи розділені на 2 групи. Одна група ходить до школи, друга – навчається дистанційно. За тиждень групи міняються місцями. Таким чином, в школі перебуватиме лише половина учнів – легше зберігати безпечну дистанцію.

Також в школах скорочено тривалість уроків.

«Про інші варіанти організації навчання в нашому місті батьки ще не розповідали», – зазначив Д. Калінін.

Нагадаємо, МОН рекомендувало закладам освіти після раптових канікул відновити навчання у дистанційному форматі. Проте остаточне рішення прийматиме місцева влада та керівники шкіл в кожній області, підкреслили в міністерстві – залежно від епідситуації в населеному пункті.

Додамо, що цього навчального року діти не зможуть дивитися уроки по телебаченню, як це було минулого навчального року. Проте уроки можна буде знайти на онлайн-платформі. Ці онлайн-уроки в кращому випадку можна очікувати не раніше початку грудня.