Ремонтні роботи на теплотрасах та трамвайних маршрутах Кам’янського

Ремонтні роботи на теплотрасах та трамвайних маршрутах Кам’янського

Ремонти – як нагальні, так і заплановані, проводили сьогодні робітники комунальних підприємств Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Аварійники КП КМР «Центральні тепломережі» 4 листопада завершували кількаденний аврал з поривами теплових комунікацій по вулиці Медичній. Через аварійну ситуацію чимало місцевих мешканців були позбавлені опалення ще вчора.

Паралельно інша бригада відновлювала комунікаційний люк на вулиці Миру, біля АТБ. Комунальникам довелось викачувати з підземних комунікацій навпроти будинку 16 теплоносій. І викачали чимало – паруючий потік добрався вулицею Медичною аж до проспекту Свободи, перетнувши проспект Аношкіна.

Аварійний виток теплоносія залишив чимале русло вздовж проїжджої частини вулиці Медичної.

Інша аварійна ситуація – на мережах водопостачання, залишила на весь день без води групу будівель в районі вулиці Матросова. Комунальники шукають, звідки витікає питна вода.

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою Д.Чуба в Романково було обмежено тиск подачі води на 150 приватних будинків.

Плановими роботами на трамвайних маршрутах №№2 і 3 були заклопотані сьогодні фахівці КП «Транспорт». Вони продовжували міняти колію по маршруту №2, на захід від Баглію.

Транспортники також проводили роботи з відновленню аварійного заїзду на маршрті №3, на проспекті Аношкіна в промисловій зоні колишніх хімічних гігантів. Комунальники почистили фрагмент колишнього аварійного «кільця», на якому ще в 2015 році зрізали контактну підвіску. Тепер, за потреби, в заїзд можна загнати вагон.