Влада з усіх боків тисне на українців, примушуючи дотримуватись карантинних обмежень

Влада з усіх боків тисне на українців, примушуючи дотримуватись карантинних обмежень

Рятувальники, медики та народні депутати – всі сьогодні наполегливо нагадують українцям, що в країні діє карантин і треба носити маски. Адже в Україні ледь не щодня реєструється зростання захворюваності. За минулу добу встановлено черговий антирекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19 – було зареєстровано 9 524 хворих, 199 пацієнтів померли.

Автор: Валентин Фіголь.

Штрафи посилюватимуть

Законопроект, який дозволяє штрафувати бізнесменів за відсутність масок у клієнтів, підтримала сьогодні як за основу Верховна Рада України.

Штрафувати законопроект пропонує власників бізнесу за те, що в бізнес-закладі перебувають відвідувачі без масок – на 3,4-5,1 тисячу гривень, Оштрафують за пропуск в громадську будівлю або громадський транспорт без маски.

Відвідувачів передбачається штрафувати на суми 170-225 гривень.

Кожен українець персонально відповідальний за розповсюдження коронавірусу. Так сказав сьогодні Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України… Не хочуть люди носити маски та дотримуватись дистанції, дезинфікуватись… От і маємо таку ситуацію, що ще трохи – і буде катастрофа.

Попереду – важкі часи, попередив міністр

«Можна скільки завгодно звинувачувати МОЗ, але ми не можемо за вас виконувати правила. Тільки ви самі можете вберегти себе. Тільки ви можете одягнути маску, помити руки та дотримуватись дистанції. Тільки ви самі можете у разі виникнення перших симптомів поводитися відповідально: звернутися до лікаря, ізолюватися, аби не наражати на небезпеку інших», – підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні встановлено черговий антирекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19 – було зареєстровано 9 524 хворих, 199 пацієнтів померли.

Ситуація в Кам’янському

Вчора по Кам’янському ходили рятувальники в масках і нагадували перехожим, що карантин і варто носити маски в громадських місцях. Батькам рятувальники розповідали про необхідність привчати дітей змалечку до того, що світ небезпечний і треба поводитись обережно.

За даними управління охорони здоров’я міської ради в місті з початку реєстрації було зафіксовано 689 випадків зараження Covid-19. Станом на 8:00 3 листопада на лікуванні перебувало 264 особи. З них: 52 пацієнта проходили стаціонарне лікування в 7-й міській лікарні, 212 лікувалися амбулаторно під наглядом сімейного лікаря.

Усього від початку пандемії в Кам’янському від коронавірусної хвороби померло 24 людини.

Медики міста закликають дотримуватися карантину

Начальник управління охорони здоров’я міської ради Наталія Ктітарова запевнила, що епідемічна ситуація контрольована. Завдяки підтримці керівництва міста, міська лікарня № 7, опорна госпітальна база по лікуванню пацієнтів з коронавірусною інфекцією, в достатній кількості забезпечена усім необхідним обладнанням і лікарськими засобами.

Завантаженість 7-ї лікарні пацієнтами з пневмоніями, в тому числі з Covid-19, складає 52%. Медичні працівники, задіяні в наданні допомоги хворим з Covid-19 в 7-й лікарні та працівники мобільних бригад, які беруть біологічний матеріал для ПЛР-аналізу, забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, а також в повному обсязі отримують всі належні надбавки до заробітної плати.

Медики знову закликають кам’янчан з усією відповідальністю поставитися до карантинних обмежень, носити захисні маски в транспорті і в громадських місцях, обробляти руки антисептиком і дотримуватися всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

До речі, з 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.

Дзвінки на цей номер безкоштовні. Консультації надаються цілодобово.