Гучна історія про аварію опалення в житловому будинку Кам’янського має шасливий кінець

Гучна історія про аварію опалення в житловому будинку Кам’янського має шасливий кінець

Більше декади прожили без опалення мешканці багатоквартирного житлового будинку через порив теплопроводу під підлогою першого поверху. Нарешті епопея, яку гаряче обговорювали в соцмережі кілька днів, добігає щасливого кінця.

Автор: Валентин Фіголь.

Пара з-під підлоги першого поверху в мешканців будинку 13 по вулиці Воробйова ринула 27 жовтня, – розповіла мешканка Ірина. «Помешкання одразу було заповнене гарячою парою, в під’їзді теж була пара!..» – ділиться враженнями жінка. Опалення відключили аварійники – і по всьому.

Що ж трапилось? В будинку, як і в більшості сусідніх 2 та 3-поверхових будинків 50-х років побудови, під частиною будови нема підвалу, бо вони стоять на схилі. Тобто, в цій частині будинку комунікації проходять прямо під підлогою помешкань в особливому жолобі. Тому, у випадку аварії, доводиться ламати підлогу і добиратись до труб опалення.

Мешканці кілька днів шукали, хто їм полагодить опалення. Діяли звичайним шляхом: телефонували в міську диспетчерську службу, звідки їх посилали в управляючу компанію, яка нічого конкретного не обіцяла.

«Ми зібрались в понеділок написати та зареєструвати скрізь заяви про нашу ситуацію», – розповіла пані Ірина. А перед вихідними мешканці будинку, як їм і порадили досвідчені земляки, написали про свою біду в фейсбук, розіславши листа по кільком міським групам.

І вранці в понеділок, 9 листопада, приїхала бригада комунальників і поміняла пошкоджений фрагмент труби. Систему опалення будинку відновлено, каже пані Ірина: «Сподіваємось, управляюча компанія нам полагодить підлогу після демонтажу…»