Базари та «Епіцентр» в Кам’янському – на карантині вихідного дня

Базари та «Епіцентр» в Кам’янському – на карантині вихідного дня

Ринки Кам’янського працюватимуть, з дотриманням захисних заходів. А «Епіцентр» торгуватиме лише онлайн. Ці та інші обмеження на вихідних.

Автор: Валентин Фіголь.

«Карантин вихідного дня» почнеться вже завтра. Заклади, які приймають відвідувачів, окрім нечисельного переліку (продовольчі крамниці, аптеки, АЗС тощо) мають бути закриті. Працюватимуть і продовольчі ринки в Кам’янському. Про це повідомила Галина Залога, голова профспілки підприємців “Єдність”.

«Урядова постанова про карантин вихідного дня написана ухильно, – прокоментувала Г. Залога позицію місцевих підприємців. – Навряд чи відкритий продовольчий ринок можна вважати закладом, який приймає відвідувачів. Тому ми вирішили, що ринки будуть працювати, з дотриманням вимог особистого захисту та дезинфекції».

Пані Залога висловила сподівання, що наступного тижня державна влада відмінить постанову про «карантин вихідного дня».

На час дії «карантину вихідного дня» мережа «Епіцентр» працюватиме виключно в онлайн режимі та видаватиме товари в Центрах видачі замовлень торговельних центрів. Про це повідомили на фб-сторінці мережі «Епіцентр».

Поліція Дніпропетровської області закликає громадян дотримуватись правил карантину та попереджає про відповідальність, передбачену ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).

З 00:00 суботи до 00:00 годин понеділка забороняються:

– приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (ресторани, бари, кафе);

– діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів;

– робота спортивних залів, басейнів та фітнес-клубів; приймання відвідувачів у торгівельно-розважальних центрах та інших закладів розважальної сфери;

– приймання відвідувачів закладами та організаціями торгівельного та побутового обслуговування населення – салонами краси, магазинами промтоварів тощо.

Відповідно урядових карантинних обмежень заборонене також перевезення в пасажирському транспорті більше людей, ніж кількість сидячих місць, нагадують правоохоронці.

Правоохоронці продовжують нести службу у посиленому режимі, у складі мобільних груп перевіряють дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних норм.