Кам’янське вже досить насичене торгівельними павільйонами, вважає міське самоврядування

Кам’янське вже досить насичене торгівельними павільйонами, вважає міське самоврядування

Продовжити ще на рік мораторій на встановлення тимчасових торгівельних споруд, а також визначитись із процедурою перетворення садового будиночку в житло планує міська рада Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Проекти рішень щодо архітектури міста обговорюються наразі на засіданнях депутатських комісій міської ради.

«Що буде в місті далі з цими «ужастіками»-кіосками?..» – цікавляться депутати.

«Позиція мера та моя: місто вже досить насичене тимчасовими торгівельними спорудами», – заявив Дмитро Щербатов, заступник міського голови з питань землі та архітектури.

Тимчасові торгівельні споруди – це, з одного боку, підтримка малого бізнесу, робочі місця та гроші до бюджету, пояснив позицію посадовець. А з іншого боку, з архітектурної точки зору, неправильно, коли їх забагато. Але сьогодні, за словами пана Щербатова, «баланс знайдено», тому посадовці пропонують депутатам продовжити ще на рік мораторій на встановлення нових тимчасових торгівельних споруд.

В місті вже нема ажіотажу серед бажаючих поставити новий кіоск, акцентував Д. Щербатов. Протягом цього року до влади звернулись всього 5 підприємців за такими дозволами. Їм відмовили – бо ж мораторій!

Також міськрада на сесії 27 листопада має визначити, хто в Кам’янському займатиметься оформленням перетворення садового будиночка в житловий. Процедура переоформлення прописана в Постанові КМУ ще в 2015 році, зазначила Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури – треба лише призначити виконавця. Цим виконавцем в Кам’янському запропоновано визначити управління архітектури.