Про нові повноваження окремих підрозділів міського самоврядування Кам’янського

Рішення, якими внесені зміни до повноважень департаментів з гуманітарних питань та житлово-комунального господарства, а також міського управління з питань архітектури, прийняла міська рада Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Згадані рішення прийняті на черговій сесії міськради 27 листопада. Одне з них стосувалось долі лівобережного парку, де наразі відбуваються масштабні роботи з реконструкції.

Роботи в парку потребують фахового нагляду з боку замовника, пояснив необхідність прийняття такого рішення Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського. А замовник робіт – департамент ЖКГ та капітального будівництва міськради. Парк же перебуває в компетенції департаменту з гуманітарних питань і в нього ж на балансі.

Тож міська рада передала лівобережний парк з балансу департаменту гуманітарних питань на баланс департаменту ЖКГ.

В майбутньому, розповів О. Чернишов, у міського самоврядування є задум об’єднати обидва міські парки відпочинку – центральний та лівобережний, в одне комунальне підприємство.

Ще одне рішення стосувалось повноважень міськвиконкому з архітектурних питань. Мова про процедуру оформлення переводу садових будиночків в категорію житлових. Процедура переоформлення прописана в Постанові КМУ ще в 2015 році, зазначила Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури – треба лише призначити виконавця процедури. Бо мешканці звертаються з цим питанням до міськуправління архітектури, а в них такої послуги нема.

Відповідним рішенням ради виконавчий комітет Кам’янської міської ради визначено уповноваженим органом щодо прийняття рішень про переведення дачних і садових будинків у житлові будинки.