Пожежне депо будуватиме міська влада на лівобережжі Кам’янського

Рішення про фінансування вже в цьому році будівництва нового пожежного депо на лівобережному житловому масиві прийняла міська рада Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Про необхідність збудувати пожежне депо на лівобережжі рятувальники розповідають депутатам міської ради ще з позаминулого скликання ради. І справді: пожежне депо колишньої спецчастини №9 – найближче, розташоване на вулиці Тритузній, в 15 кілометрах від лівобережного житлового масиву. Рятувальники їдуть гасити пожежу на лівобережжі зайвих хвилин 20, а це може бути фатальним запізненням…

Депутати погоджувались, що депо на лівому березі необхідне, але дати грошей на його будівництво ніяк не зважувались. Хоч Програма розвитку цивільного захисту населення та пожежної безпеки, в якій передбачено будівництво депо, існує з 2016 року. «Кошторис будівництва, складений кілька років тому, вже доведеться, мабуть, перерахувати…» — поділився клопотом Володимир Байдуж, начальник міського управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

 І ось, міська рада 8-го скликання на сесії 27 листопада прийняла рішення про будівництво «Центру безпеки» (пожежного депо) на лівобережній частині Кам’янського.

Внесено зміни до вищезгаданої міської програми: на 2020 рік передбачено фінансування в розмірі 12 мільйонів гривень з міського бюджету на виготовлення проектної та землевпорядної документації, а також на саме будівництво.

Депо збудують скраю 4-го та 5-го лівобережних мікрорайонів, на 3 пожежних автомобіля.