Газовики в Кам’янському відключили споживача на Новий рік невідомо чому

Без газопостачання на новорічні свята залишилась родина кам’янчан з будинку в центрі міста. Так газовики карають споживача за намір поміняти газопостачальника, вважають постраждалі від сваволі постачальника.

Автор: Валентин Фіголь.

Газопостачання квартири в будинку №4 по вулиці Тагільській було раптово, без попередження, відключене вдень 30 грудня.

«Зателефонував мені син і повідомив, що двоє невідомих чоловіків стукали в двері квартири, — розповів про пригоду Андрій, власник помешкання. – Після того, як вони пішли геть, вимкнувся газовий котел…» Швиденько приїхавши додому, Андрій виявив, що газ до помешкання не надходить, а на вхідному крані встановлене щось схоже на пломбу.

Споживач одразу почав шукати, хто і навіщо відключив йому газ. І тут почались таємниці. В телефонній розмові йому хтось із газовиків сказав, що газ відключений, бо якийсь невідомий перехожий повідомив про виток газу.

Але, коли споживач прийшов до газової контори і почав задавати там питання – почалась містика. Судячи з відео, наданого паном Андрієм, співробітниця газконтори в кабінеті №104 повідомила споживачеві, що його відключили ще в жовтні. За що – невідомо, але відключили! На вимогу споживача показати якісь документи щодо жовтневого відключення жінки відповіли, що з цим – не до них… Споживачу було запропоновано почекати до «після свят».

«Це вони мене так карають за намір поміняти газопостачальника», — припускає пан Андрій. За кілька днів до відключення в нього була розмова про цей намір зі співробітницею газової контори. «Коли я підтвердив свій намір, вона раптом питає: як ви можете користуватись газом, коли ви відключені? А я їй кажу: як я можу бути відключеним, коли я користуюсь газом?.. На тому й закінчилось, як я думав».

Після свят пан Андрій має намір продовжити вимагати негайного повернення газопостачання, припиненого нагально з невідомої причини.

«Цей приклад сваволі газопостачальників лише підкріпив мій намір відмовитись від його послуг!» — гнівається споживач. Боргів перед газконторою в нього немає, акцентував пан Андрій.