У Кам`янському вдосконалять сферу освіти

У Кам`янському вдосконалять сферу освіти

Кам’янське отримало сертифікат за перемогу в грантовому Всеукраїнському проєкті «Інноваційний прорив». Завдяки цьому в школах і дитячих садках міста встановлять програмне забезпечення, вартість якого становитиме 2 мільйона 850 тисяч гривень. Проєкт в 2021 році запустила Асоціація міст України.

27 травня радник директора регіонального відділення АМУ Євген Халімон привітав Кам’янське з перемогою і вручив міському голові Андрію Білоусову сертифікат на оснащення навчальних класів.

Андрій Білоусов зазначив, що місто використовує всі можливості для вдосконалення сфери освіти і впровадження сучасних технологій.

Сьогодні у викладачів є потреба в якісному освітньому контенті, який дозволить на високому рівні організувати навчальний процес. У рамках проєкту сучасним цифровим ресурсом оснастять 10 класів початкової школи, 10 кабінетів математики та 10 інклюзивних класів початкової школи.

Кам’янське стало одним з трьох міст Дніпропетровської області, які перемогли в проекті. Вчителі пройдуть відповідне навчання.

У Кам`янському вдосконалять сферу освіти - ФОТО