Про безпеку під час святкування Різдва нагадали духовенству та вірянам рятувальники в Кам’янському

Про безпеку під час святкування Різдва нагадали духовенству та вірянам рятувальники в Кам’янському

Напередодні Різдва рятувальники провели інструктажі з представниками духовенства та мешканцями Кам’янського, нагадавши про необхідність бути обережними.

Автор: Валентин Фіголь.

Рятувальники заради профілактики відвідали храми на території міста. Під час профілактичних заходів надзвичайники нагадали священнослужителям правила пожежної безпеки в храмах. Провели інструктаж, як діяти на випадок виникнення пожежі, а також нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Крім того, відповідальним за протипожежний стан культових споруд було зауважено, що у будівлях повинна бути необхідна кількість вогнегасників, шляхи евакуації мають бути вільними та не захаращеними, а електрогосподарство та прилади опалення знаходитись в справному стані.

Після завершення служби не можна залишати у церквах непогашені свічки, ввімкнені електропобутові та обігрівальні прилади, наголосили пожежні.

Заразом надзвичайники провели профілактичні заходи на вулицях міста. Напередодні свят та локдауну вони нагадали людям, що біда приходить нежданою. Рятувальники розповідали перехожим про небезпеку від пожеж та нещасних випадків. Зокрема, закликали наглядати за дітьми, які гулятимуть на вулиці.