Прибирання снігу в Кам’янському – з новими підрядниками

Снігоприбиральна техніка та бригади робітників зранку 13 січня розчищають від снігу дороги в Кам’янському. Громадський транспорт працює.

Автор: Валентин Фіголь.

Комунальники Кам’янського  загалом впорались із наслідками снігодаду 13 січня, — оцінив ситуацію на дорогах міста Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ. Цьогоріч місто зустрічало снігопад з новими підрядниками, розповів він.

Комунальне автопідприємство розчищало дороги в Заводському та Дніпровському районах міста. Також бригади КАТП звільняли від снігу транспортні зупинки та пішохідні переходи в місті.

Підрядник «Укравтобуд» забезпечував розчистку доріг та тротуарів в Південному районі.

На дорогах Кам’янського 13 січня працювали 29 одиниць спеціальної техніки, і ще 4 трактори чистили від снігу тротуари в житловому фонді.

Ще в грудні минулого року департамент ЖКГ оголосив тендери на зимове прибирання снігу та посипання доріг: по 15 мільйонів гривень на Заводський та Дніпровський райони, і 10 мільйонів – на Південний район.

Мешканці Кам’янського, тимчасом, використовували сніжну погоду на власний розсуд: катались на санчатах, ліпили сніговиків тощо.