Легкоатлетка з Дніпропетровщини здобула «золото» на міжнародному турнірі у Словаччині

Легкоатлетка з Дніпропетровщини здобула «золото» на міжнародному турнірі у Словаччині

Легкоатлетка з Дніпропетровщини Ярослава Магучіх виборола золоту медаль на міжнародних змаганнях у Словаччині. Спортсменка з першої спроби підкорила висоту 2.06 м. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Другі міжнародні змагання для Ярослави цього року – і друге «золото». Нещодавно вона тріумфувала на турнірі в Італії. Там стрибнула в висоту на 2 метри. У Словаччині взагалі встановила новий рекорд України – 2.06 м. А ще показала кращий результат сезону. До світового рекорду їй не вистачило всього три сантиметри. Впевнений, що й ця «вершина» підкориться нашій легкоатлетці», – зазначив Олександр Пшеничников.

Ярослава Магучіх – студентка другого курсу Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Чемпіонка Європи серед юніорів, чемпіонка світу та Європи серед юнацтва, рекордсменка світу серед юніорів віком до 20 років. Володарка звання «Зірка, яка сходить».

Федерація легкої атлетики України два роки поспіль визнавала її кращою спортсменкою.

Нині Ярослава – серед кандидатів на участь у літніх Олімпійських іграх в Токіо. Тепер завдання номер один – здобути ліцензію.