На участь в Олімпійських іграх претендують 24 спортсмени Дніпропетровщини

На участь в Олімпійських іграх претендують 24 спортсмени Дніпропетровщини

Міністерство молоді та спорту України затвердило кандидатів на участь в Олімпійських іграх. Від Дніпропетровщини обрали 24 спортсмени. Частина попередньо вже мають «путівку» на змагання. Решті ще доведеться виборювати ліцензії. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников. 

«Серед кандидатів на участь в олімпіаді – кращі спортсмени області. Переможці та призери світових і європейських чемпіонатів, рекордсмени. Затвердили представників 10 видів спорту. Загалом 24 людини. Девіз: «швидше, вище, сильніше» – це про них», – розповів Олександр Пшеничников. 

У списку кандидатів представниця вільної боротьби Ілона Покопевнюк, плавці Денис Кисіль та Андрій Говоров,  веслувальники Іван Довгодько і Анастасія Коженкова, метальник молота Михайло Кохан. А ще – легкоатлетки Ярослава Магучіх та Анна Рижикова-Ярощук.

Анна – бронзова медалістка олімпіади в Лондоні. Влітку представлятиме Україну на дистанції 400 метрів з бар’єрами та естафеті 4 на 400.

«Олімпійські ігри – найважливіші змагання в житті кожного спортсмена. Тому до Токіо я почала посилено готуватися вже зараз. Вкладаю усі сили аби бути у найкращій формі», – сказала Анна Рижикова-Ярощук.

Літні Олімпійські ігри у Токіо мали відбутися 2020 року. Через пандемію коронавірусу змагання перенесли. Нова дата – 23 липня – 8 серпня 2021 року.