Працюють цілодобово: на якому етапі будівництво траси Дніпро – Решетилівка

Працюють цілодобово: на якому етапі будівництво траси Дніпро – Решетилівка

Будівництво решетилівської траси Н-31 не припиняється ні на мить. Тривають мостобудівні роботи у Царичанському районі. Зводять переправу та дворівневу розв’язку через канал Дніпро – Донбас. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Решетилівську трасу будують «з нуля». Це амбітний проєкт. Для області – наймасштабніший за останні 30 років», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Автодорожній міст – завдовжки майже 100 метрів, завширшки понад 27. «Виростає» ударними темпами. Вже стоять опори, зверху – монолітна плита із залізобетону.

Змонтовані усі 42 балки. Це найвідповідальніша частина роботи, каже заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«На трасі цілодобово працюють мостовики. Вдень – півсотні фахівців, вночі – майже 30», – додав Олександр Коломійцев.

В області вже звели 28 км траси. Залишається побудувати ще 29,5 км. Дорогу укладають від села Лобойківка до межі Дніпропетровської й Полтавської областей.

Водіям більше не доведеться стояти в заторах. Зможуть об’їжджати населені пункти Петриківського й Царичанського районів новим шляхом.

«Часто їжджу Європою. Можу впевнено сказати: ця дорога нічим не поступається за якістю», – оцінив водій з 20-річним стажем Андрій Поліщук.

Траса Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – один із наймасштабніших об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».