Школи Дніпропетровщини отримують нове обладнання для кабінетів та STEM-лабораторій

Школи Дніпропетровщини отримують нове обладнання для кабінетів та STEM-лабораторій

Для шкіл Дніпропетровщини придбали 5 STEM-лабораторій. В них діти навчатимуться робототехніці та програмуванню. Закупили й оснащення для 73 кабінетів хімії, фізики, біології. На все витратили понад 58,5 млн грн держкоштів. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«У цьому навчальному році українські школи та ліцеї роблять акцент на математиці. Аби заохотити дітей вивчати точні науки, закупили нове обладнання. У 2020-му придбали 5 STEM-лабораторій. А ще – оснащення для 25 кабінетів хімії, по 24 – фізики і біології. Частину вже передали до закладів регіону», – зазначив Олексій Полторацький.

Сучасні комп’ютери, мультимедійне та ультрафокусне обладнання, документ-камера і навіть 3D-принтер. Тепер усе це є у вихованців Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді. Там облаштували новітню STEM – лабораторію.

«Тут можна проводити нетрадиційні уроки – створити фотолабораторію, змоделювати «розумний дім», опанувати ази робототехніки. Це дуже цікаво! У ліцеї переважно навчаються діти з сільської місцевості. Для них знайомство з таким обладнанням – це справжнє відкриття»,  розповів директор ліцею Ігор Козаченко.

Обладнання вже отримали 10 шкіл Дніпра, Кривого Рогу, Солоного,  Васильківки, Павлограду.  Решті – передадуть до кінця лютого.

Нагадаємо, що перша STEM – лабораторія у Кам’янському відкрилася у Ліцеї Нових технологій №2 в кінці січня.