У Дніпрі знайшли немовля у вигрібній ямі

У Дніпрі знайшли немовля у вигрібній ямі

Жінка народила вдома хлопчика, поклала його в пакет і викинула у вигрібну яму.

40-річна мешканка Дніпра повідомила, що 30 січня її доставили до лікарні з ускладненнями після домашніх пологів, де розповіла про вагітність та недавні пологи. За її словами, 27 січня вона народила хлопчика та за попередньою домовленістю передала його невідомім людям за 500 тис. гривень.

Однак, 4 лютого на території домоволодіння жінки проведено слідчі дії із залученням поліцейських кримінальної поліції, кінолога зі службовим собакою та застосуванням спецтехніки. В ході обшуку у зливній ямі вбиральні було виявлено пакет з тілом новонародженого хлопчика.

Зараз тіло дитини направили на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті. Жінка повідомила, що вигадала історію про продаж немовляти, щоб приховати його смерть.

Враховуючи виявлення нових фактів, слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини). Також відомості внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 384  (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу). Розслідування триває.