У минулому році до поліції Дніпропетровщини надійшло майже 60 тисяч заяв про кримінальні правопорушення

У минулому році до поліції Дніпропетровщини надійшло майже 60 тисяч заяв про кримінальні правопорушення

Упродовж минулого року було зареєстровано понад 28 тисяч злочинів, розкрито понад 14 тис. злочинів, у тому числі понад 5 тисяч тяжких та особливо тяжких. Про це повідомив начальник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій Щадило.

Він зазначив, що у 2020 році кількість розкритих злочинів становила 49,6 відсотка від зареєстрованих. Підрозділами поліції Дніпропетровської області було розкрито 139 умисних вбивств, 206 тяжких тілесних ушкоджень, 116 розбійних нападів, 662 пограбувань, понад 6 тис. крадіжок, 195 незаконних заволодінь транспортних  засобів, 912 шахрайств.

Крім цього, минулого року було задокументовано 684 факти збуту наркотиків, припинено діяльність 20 наркопритонів та 7 нарколабораторій. З незаконного обігу вилучено майже 132 кг наркотичних засобів та психотропних речовин. До суду надіслано 23 кримінальні провадження стосовно 21 організованого злочинного угруповання.  

Як зазначив Анатолій Щадило, пріоритетами на 2021 рік залишаються: ліквідація організованих злочинних угруповань, незаконного обігу зброю та наркотиків, боротьба з майновими злочинами, незаконних заволодінь транспортними засобами. Важливим акцентом в роботі є здійснення превентивної діяльності – забезпечення публічного порядку під час масових заходів, несення служби у громадських місцях.