Важке випробування для комунальників Кам’янського

Важке випробування для комунальників Кам’янського

«Не було б щастя, так нещастя допомогло», – каже народна мудрість. Те ж саме зараз відбувається і з наведенням ладу у комунальному господарстві міста. Саботаж, влаштований фірмами-підрядниками братів Дубінських, змусив владу не тільки знайти нових виконавців робіт. Сьогодні, за словами Костянтина Сауся, заступника міського голови, мова йде про зміну самої системи керування житловим господарством. Адже те, що комунальні проблеми реально та штучно загострилися, надовго поставило їх на перший план порядку денного влади.

Автор: Сергій Гузь.

Перші висновки комунального авралу

Останній місяць ледь не щодня посадовці житлово-комунального господарства проводять наради та «штаби», аби навести лад з аварійними та поточними ремонтами, відновити роботу ліфтів та організувати на прибирання двірників. Щось просувається швидше, а десь доводиться пробиратися через величезні завали у вигляді напівзруйнованих комунікацій, як от на вулицях Дунайська та Нікопольска.

Відновлення комунікацій на вул.Дунайська

Про причини такого авралу ми вже писали неодноразово. Зараз вже можемо зробити кілька  висновків, тих, що стосуються системного підходу.

По-перше, комерційні підрядники, замість комунальних підприємств, може і добре, але місто повинне мати гарантії, що такі «аврали» раптово не повторюватимуться. Бо залежати від доброї волі якогось бізнесмена, який навіть не живе у нашому місті, і якому до лампочки усі наші комунальні негаразди – не хочеться. Тож нам, мешканцям і споживачам усіх цих послуг, хотілося б, щоб в угоди закладалися жорсткі умови, які завадять підрядникам кинути місто напризволяще в один день.

По-друге, має бути постійний і жорсткий контроль з боку муніципальних служб за усіма цими підрядниками. Адже зараз усе місто побачило, що керівництво КП УКОЖФ буквально вводило в оману усіх – і владу, і мешканців – звітуючи про виконану роботу.

Так, можна зрозуміти, що певний час і справді аварійна служба та УКОЖФ працювали добре, і претензій до них не було. Але як у нас бува? Десь щось не встигли доробити, а відзвітували, що все зроблено. Сподіваючись, що швидко вдасться усунути недороблене.

Раз таке зробили, другий, а потім десь не встигли і відклали усунення недоліків на довший час. І саме ця ситуація призвела до того, що цією довірою влади до підрядників стали системно зловживати. Тим більше, що керівництво УКОЖФ та підрядні організації виявилися пов’язаними з однією особою – бізнесменом Володимиром Дубінським.

Звісно, зробленого вже не повернеш назад, але дуже хотілося б, щоб влада, які б добрі у неї не були стосунки з новими майбутніми підрядниками, не послаблювала той контроль, який встановила зараз.

Простим латанням дір не відбутися

Звісно, ще зарано говорити, що усі проблеми та наслідки подолано. Але гарних новин багато.

Як бачимо, щоденні зустрічі комунальників з мешканцями БАМу та Соцміста показали високу ефективність. Влада мобілізує ресурси на усунення як великих проблем, що тривали роками, так і дрібних негараздів. І люди сприймають це позитивно, що видно по відгукам в соцмережах. А ще й по тому, що кількість відвідувачів таких от «штабів» скорочується щодня. З лютого такі «штаби» на Соцмісті будуть збиратися вже не щодня, а раз на тиждень.

Правильно буде, коли нові управителі житлом переймуть цю естафету і частіше спілкуватимуться з мешканцями міста не тільки на особистих прийомах, а і на колективних зустрічах, вчасно реагуючи на звернення.

Але є й краща новина: по багатьом адресам міська влада планує капітально замінити водогони та каналізацію. «Зробити так, щоб років 30 до цього не повертатись», – заявив на одному з засідань Костянтин Саусь, заступник міського голови, який зараз координує роботу ЖКГ.

Першими відремонтують каналізаційні зливи у 16 будинках по вулицям Дунайська та Нікопольска. Там, де мережі практично вбиті багаторічним «латанням дірок». Але в планах ще близько 100 будинків по місту.

Так, це лише частина з 1900 будинків, які зараз обслуговують комунальники. Проте з настроїв зрозуміло, що готується ще більш масштабне рішення по відновленню внутрішньо будинкових комунікацій по всьому місту. Вірогідно, така програма буде розрахована на кілька років. Але якщо її вдасться виконати, це справді на кілька десятиліть покращить ситуацію в сфері надання комунальних послуг.

Потрібні люди, які люблять цю справу

Зазвичай ми звертаємо увагу на матеріальний бік справи: гроші, якісні матеріали,  технічне забезпечення та тому подібне. Проте зараз усе місто побачило, наскільки важливими є ті люди, які працюють у комунальному господарстві на самому низовому рівні. Усі наші двірники, ліфтери, слюсарі, електрики – вони справді золотий фонд комунальної сфери. Особливо, якщо ці люди щиро люблять свою справу. Таким і справді дай важіль і вони перевернуть світ.

Як повідомив Олег Максименко, керівник департаменту ЖКГ, поступово вдається вирішувати і кадрові проблеми. До нового комунального підприємства «Добробут», якому доручено управляти житлом до проведення конкурсу, перейшли близько 95% працівників КП УКОЖФ. Також вдалося повернути до роботи більшість двірників, які недавно мітингували біля міськради. Тепер прибирати вулиці міста буде навіть більше людей, ніж до саботажу попереднього підрядника.

Вирішена проблема з фахівцями, що займаються ремонтом ліфтів. Це відразу стало помітно з запуску ліфтів, що штучно були зупинені, а в деяких випадках покурочені попередніми підрядниками.

Нові підрядники відновлюють роботу ліфтів, що були штучно зупинені

Складніше сформувати нову аварійну службу. І хоча зараз аварійні бригади вже намагаються оперативно реагувати на заявки мешканців міста, очевидно, що знадобиться час для її повноцінного формування. Тут і питання автотранспорту, і матеріально-технічного забезпечення, і формування кваліфікованого штату тих самих слюсарів. Керівники комунальних служб весь час говорять, що готові прийняти на роботу відповідних фахівців.

На жаль, як ми вже писали, до існуючих проблем додаються нові, як от відвертий вандалізм на відремонтованих комунікаціях. Новенькі пластикові труби, що тільки-но встановили, невідомі просто розбивають.

Важко повірити, що це роблять мешканці тих будинків, де людям відремонтували труби. Адже вони цього чекали довгий час. Тож посадовці підозрюють, що це «диверсії» з боку невдоволених бізнесменів, які втратили ласий шматок комунального пирога.

На додаток до відновлення комунікацій, на нарадах обговорюють і як захистити ремонти та комунальне майно. Наприклад, встановити двері на всіх підвалах, облаштувати ці двері спеціальними електронними замками, аби вандали не могли потрапити всередину. Та на це теж треба гроші, люди та час. Тож поки що мешканцям варто берегти те, що отримали. Бо, як показує наш з вами досвід: втрачати легше, ніж здобувати.