У Музеї Кам’янського покажуть фільм до 150-річчя Лесі Українки

У Музеї Кам’янського покажуть фільм до 150-річчя Лесі Українки

13 лютого, у день народження Лесі Українки за старим стилем, кам’янчани та гості міста матимуть можливість побачити унікальну стрічку самобутнього і талановитого режисера Юрія Іллєнка «Лісова пісня. Мавка», повідомляють у музеї Кам’янського.

Однойменний твір Лесі Українки було екранізовано ще 1981 року. Однак у часи «перемоги соціалізму» стрічка зазнала нищівної критики у радянській кінопресі та фактично була позбавлена прокатної долі. Показ кінострічки присвячений 150-річчю від дня народження письменниці, перекладачці, фольклористці, культурній діячці та 100-річчю з часу написання «Лісової пісні» (1911 р.). У заповідному казковому лісі живе лісова русалка Мавка. За чудову гру на сопілці вона покохала сільського парубка Лукаша, але Лукаш оженився на Килині і у відплату за зраду втратив свій чудовий дар. Мавка ціною власного безсмертя повертає коханому талант.

Саме з нею Музейна КіноПлатформа пропонує ознайомитися в день народження Лесі Українки за старим стилем. Фільм демонструватиметься у кінозалі Музею історії міста Кам’янське. Початок сеансу об 11.00 годині, вартість квитків : 10 (дитячий), 20 грн. (дорослий).