У Кам’янському відбувся чемпіонат області з настільного тенісу та дартсу серед спортсменів з ураженням слуху

У Кам’янському відбувся чемпіонат області з настільного тенісу та дартсу серед спортсменів з ураженням слуху

7 лютого на спортивній базі Кам’янського професійного ліцею пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу та змагання з дартсу серед спортсменів з ураженням слуху.

Змагання проводив комунальний заклад «Інваспорт» за підтримки управління молоді та спорту міської ради. У змаганні взяли участь спортсмени з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограду, Синельникового, Кам’янського.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків кращу гру продемонстрував майстер спорту України Олег Науменко (м. Дніпро), який і посів І місце. ІІ місце у Костікова Бориса (м. Дніпро), ІІІ місце – Зюзь Володимир (м.Синельникове).

Серед жінок призові місця вибороли кам’янчанки: І місце – Сергійчик Марина, ІІ місто – Маркітан Ольга, ІІІ місце – Чудная Віка.

У дартсі влучнішими були серед  чоловіків: Сергійчик Ігор – І місце (м. Камянське), ІІ місце – Зюзь Володимир (м.Синельникове), ІІІ місце – Шевченко Володимира (м. Синельникове).

Серед жінок призові місця знову вибороли кам’янчанки: І місце – Чудная Ліза, ІІ місце – Чудная Віка, ІІІ – Маркітан Ольга.

Переможці і призери отримали медалі та грамоти від комунального закладу «Інваспорт».