Депутати Кам’янського зберуться на чергову сесію: які питання розглянуть

Депутати Кам’янського зберуться на чергову сесію: які питання розглянуть

Міський голова Андрій Білоусов підписав розпорядження про проведення п’ятої сесії Кам’янської міської ради VIIІ скликання.

Депутати розглянуть 45 питань. З них більшість стосується міських програм  –  соціально-економічного та культурного розвитку міста, програми «Притулок для тварин», «Екосервіс», Екологічної програми міста Кам’янске на 2021–2025 роки, програми розвитку комунального підприємства «Центральні тепломережі», комунального підприємства «Парки Кам’янського», комплексної програми «Розвиток комунальної аптечної мережі міста Кам’янське», комплексної програми «Здоров’я населення  міста Кам’янське», програми розвитку та діяльності комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив», затвердження Міської комплексної програми сприяння розвитку ОСББ, програми розвитку транспортного комплексу міста, соціального захисту населення міста, програми забезпечення громадського (публічного) порядку та безпеки, підвищення боєздатності та функціонування Кам’янського об’єднаного міського територіального центру, та інші.

Також депутати розглянуть питання про децентралізацію системи теплопостачання правобережної частини міста, внесення змін до партиципаторного бюджетування (бюджету участі), звіт про виконання  міського бюджету за 2020 рік, а також зміни до бюджету Кам’янської міської територіальної громади на 2021 рік.

Розглянуть ряд питань, пов’язані з комунальною власністю міста, а також закріплять  депутатів за територіальними округами.

Згідно з розпорядженням з 17 по 26 лютого відбудуться засідання постійних комісій, а саме пленарне засідання пройде 26 лютого о 10:00 в сесійному залі міської ради.