Музей Кам’янського запрошує на “Зиму у вогні”

Музей Кам’янського запрошує на “Зиму у вогні”

20 лютого 2021 року у рамках проєкту «Музейна КіноПлатформа» відбудеться демонстрація документального фільму «Зима у вогні».

Фільм українського режисера Євгена Афінеєвського є спільним проєктом кінодокументалістів України, США, Великобританії про те, як упродовж трьох місяців зими 2013-2014 років студентська демонстрація в підтримку європейської інтеграції переростає в революцію.

“Неупередженість кінодокументалістів, бо фільм перш за все спирається на відеозйомки, що транслювалися в прямому ефірі, дозволяє спостерігати за протистоянням, яке набирало обертів. У стрічку ввійшли інтерв’ю з протестувальниками. Камери спрямовані на людей молодих і старих, чоловіків і жінок, християн, євреїв, мусульман, вчених, активістів, медичних працівників, митців, робітників, котрі об’єдналися заради однієї мети. Фільм передає суть подій того часу, відображаючи мотиви і прагнення людей, які відстоювали свої громадянські права,незважаючи на тяжкі умови, відчай та кровопролиття”, – зазначають у музеї.

«Зима у вогні» – це фільм про три місяці безкомпромісної жорстокої боротьби протестувальників, що потребувала неймовірної мужності, героїзму, загальної згуртованості.

Початок демонстрації фільму «Зима у вогні» об 11.00 год. Вхід вільний