Благодійні концерт та макіяж в Кам’янському на підтримку травмованого підлітка

Благодійні концерт та макіяж в Кам’янському на підтримку травмованого підлітка

Збір коштів на підтримку та реабілітацію 16-річного Артема Кириленко, постраждалого від вибуху в жилтовому будинку, триває. Наразі до акції підключаються місцеві майстри візажу та манікюру, артисти та молодіжні активісти.

Автор: Валентин Фіголь.

Про те, як мешканці Кам’янського влаштували аукціон незвичайних речей на підтримку постраждалого підлітка, «Пильний погляд» розповідав минулого тижня.

З того часу благодійники тільки активізувались. Створено у Фейсбук групу «Щасти», де публікується вся оперативна інформація щодо стану Артема та щодо благодійних заходів на його користь.

Благодійні концерт та макіяж в Кам’янському на підтримку травмованого підлітка - ФОТО

Артем, нагадаємо, отримав тяжкі травми 30 січня, коли в сусідній квартирі будинку по вулиці Матросова стався вибух. Впала від струсу стіна між квартирами, приваливши хлопця. Правоохоронці досі не озвучили жодної версії щодо причин вибуху.

У постраждалого пошкоджено хребет та внутрішні органи, він перебуває на лікуванні. Для продовження реабілітації в клініці Ізраїлю потрібно понад 100 тисяч євро.

Сьогодні в Кам’янському розгорнувся справжній волонтерський рух на користь травмованого хлопця. Люди просто переказують гроші на його реабілітацію. Купують лоти благодійного аукціону. Майстри візажу та манікюру оголошують дні благодійної роботи на користь Артема. Художники обіцяють благодійні майстер-класи.

Молодіжні активісти Кам’янського оголосили про проведення благодійного концерту. Концерт відбудеться 11 березня о 16.00 в КСЦ «Дніпровець» (колишній спорткомплекс ДМК).

«Спільними зусиллями, заради добра, зібрали талановитих людей нашого міста, кращі творчі та спортивні колективи, які зараз так само, як і ми, не залишились байдужими і готові показати свою майстерність, – прокоментувала задум Марія Коряк, з організаторів концерту. – Все це для того, щоб ми усі разом допомогли родині Артема зі збором коштів на реабілітацію в Ізраїль».

Участь в заході візьмуть кращі танцювальні колективи нашого міста, спортивні секції ДЮСШ «Металург», Молодіжна рада міста, однокласники Артема Кириленка, Міс beauty Кам’янське 2021 Анна Нельга.

Благодійні концерт та макіяж в Кам’янському на підтримку травмованого підлітка - ФОТОТакож 9 березня благодійники в групі «Щасти» повідомили про те, що Артема лікарі почали переводити в сидяче положення. На цьому етапі лікування йому потрібен інвалідний візок для зміцнення спини. Тож благодійники звертаються до мешканців Кам’янського: можливо, хтось може допомогти з коляскою…

Надаємо, на прохання організаторів допомоги, реквізити для перерахування коштів на лікування Артема:

ПриватБанк:

🇺🇦 5167-9856-6091-4326

4149-4390-4144-0417

Кириленко Денис Олегович

Mastercard:

🇪🇺 EUR IBAN:

UA473052990000026208898210540

5168-7574-2365-6976

SWIFT CODE/BIC:PBANUA2X

KYRYLENKO DENYS