Про вимушених переселенців у Кам’янському опікуються офіцери поліції (відео)

Про вимушених переселенців у Кам’янському опікуються офіцери поліції (відео)

Офіцери поліції Кам`янського РУП щотижня доставляють людям гуманітарну допомогу. Здебільшого,  це – харчові продукти, засоби особистої гігієни, одяг та найнеобхідніші предмети побуту. Про це повідомляється на сайті  Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Також правоохоронці співпрацюють з представниками влади, соціальними працівниками та ювенальними поліціянтами, які мають можливість поспілкуватися з дітьми та у разі потреби надати психологічну підтримку.

Про вимушених переселенців у Кам’янському опікуються офіцери поліції - ФОТО

Збирати гуманітарну допомогу поліціянтам допомагають благодійні організації, колеги з управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області, управління дотримання прав людини Національної поліції України, місцева влада та мешканці громад. Наразі така допомога для людей найважливіша, бо кожен з них опинився у непростому становищі.

Поліцейські офіцери громади Кам’янського РУП завжди знаходяться у громаді поруч з люди та знають їх нагальні потреби. Вони допомагають родинам, які знайшли тут прихисток та роблять все необхідне, аби люди почувалися комфортно та у безпеці.

«Ми ніколи не залишимо цих людей без підтримки. Кожен з них – тепер частина нашої великої родини! Дякуємо всім, хто долучився до допомоги. Разом ми сила!» – зазначають поліцейські офіцери громади Кам’янського РУП.