Дніпропетровщина долучиться до створення всеукраїнського Реєстру тергромад

Дніпропетровщина долучиться до створення всеукраїнського Реєстру тергромад

В Україні створять єдиний Електронний реєстр територіальних громад. Там зберуть та систематизують дані про реєстрацію місця проживання. Заповнювати електронну базу з 1 квітня почнуть і на Дніпропетровщині. Про це говорили представники ОДА, Державної міграційної служби України та громади. 

«З 1 квітня в Україні почнуть створювати єдиний Електронний реєстр територіальних громад. Це спростить роботу для ТГ. Зменшиться кількість звітів та паперової роботи – всі дані будуть онлайн»,  – пояснив заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іван Начовний. 

У майбутньому електронну базу використають для розширення переліку е-адмінпослуг, додав Іван Начовний. Аби кожен українець міг зареєструватися або знятися з реєстрації місця проживання онлайн. А відповідну довідку не потрібно було носити з собою.

«Для громад перехід в онлайн – це ще й престиж. Це показує, що вони рухаються в ногу з часом. Та додатковий «плюс» для участі у грантових програмах», – наголосив заступник голови ОДА.

Реєстр створюватимуть на сайті Державної міграційної служби України.