Накопичувальна пенсія – обіцянки та сумніви

Накопичувальна пенсія – обіцянки та сумніви

Накопичувальна пенсія подвоїть пенсійні виплати українців, прогнозує Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України.

Якщо накопичувальна система в українських реаліях діятиме, – додають експерти.

Автор: Валентин Фіголь.

Як подвоїти пенсію?

Середній розмір пенсійної виплати, що складається з накопичувальної і солідарної, може скласти 6 700 гривень, повідомила М. Лазебная під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським з питання розвитку соціальної політики України.

Марина Лазебна
Марина Лазебна, міністр соцполітики

«Якщо людина працює від 25 до 60 років, отримує, приблизно, 15 тисяч заробітної плати та оплачує 2% внесків до накопичувальної системи, на його рахунок щомісяця нараховуватиметься по 300 гривень додатково. Ще 300 грн або 2% внесків оплачує роботодавець. При цьому, якщо прибутковість в середньому буде на 3% вище інфляції, до моменту виходу людини на пенсію, на рахунку вийде сума вище 400 тисяч гривень», – цитують міністра ЗМІ.

За зразковим розрахунком Мінсоцполітики, середня додаткова пенсія за рахунок накопичень складе 3117 гривень, якщо людина 15 років отримуватиме пенсію. Розмір середньої пенсії в солідарній системі сьогодні складає приблизно 3,5 тисячі гривень.

«При складанні двох показників із солідарної та накопичувальної системи, ми отримуємо, що середній розмір пенсії в накопичувальній системі виросте в два рази», – прогнозують урядовці.

Другий рівень пенсійної системи, як раніше заявляла М. Лазебная, буде запущений в Україні не раніше 1 січня 2022 року.

У Верховній Раді зареєстровано вже другий законопроект №4408-1 про створення професійної накопичувальної пенсійної системи, обов’язкової для людей, які працюють на шкідливих виробництвах або в важких умовах праці, що дає право на пільгову пенсію.

Фінансування накопичувальних пенсій відбуватиметься за рахунок Єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, говорила раніше в коментарі LIGA.net глава Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова. Від кожного з податків (22 і 18% відповідно) в накопичувальну систему буде перераховуватися по 2%.

Це було одне з компромісних рішень, прийнятих разом з Міністерством соціальної політики, щоб уникнути підвищення навантаження на український бізнес.

Міністерство соціальної політики пропонує надати українцям старше 50 років право відмовитися від участі в обов’язковій накопичувальній пенсійній системі.

Нема умов, кажуть експерти

Тимчасом експерти з міжнародних фінансових інституцій рекомендують українцям утриматись від запровадження накопичувальної пенсійної системи.

Андрій Павловський
Андрій Павловський, експерт з економічних та соціальних питань

Зокрема, про це йшлося в листі МВФ, як розповідає публічно Андрій Павловський, експерт з економічних та соціальних питань.

Ось резюме застережень щодо запровадження накопичувальної системи від А. Павловського та експертів МВФ:

  • заощадження «з’їсть» інфляція в умовах війни та економічної кризи,
  • в Україні немає інструментів гарантування збереження коштів пенсійних накопичень та дієвого контролю за їх розміщенням та використанням,
  • кошти накопичувальної системи пенсійного страхування використовуються, у тому числі, для оплати адміністративних витрат, скільки б їх не було,
  • зменшення частини внесків до солідарної пенсійної системи за рахунок їх перерозподілу до накопичувальної системи призведе до збільшення дефіциту Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

На думку експерта, уряд мусить врахувати, що запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування потребує стабільного економічного зростання, значного підвищення рівня заробітної плати та зниження рівня інфляції. А також – поліпшення системи державного контролю за накопиченнями та їх використанням.

Більш детально про пенсійну реформу та накопичувальні пенсії читайте у матеріалах:

Уряд готує нову пенсійну «обязаловку» з туманними перспективами. Частина 1.

Пенсійна криза в Україні: системні прорахунки. Частина 2.