У Кам’янському посадовців підозрюють у привласненні бюджетних коштів

У Кам’янському посадовців підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Заступнику директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, керівнику підрядного підприємства, а також колишньому директору департаменту повідомлено про підозру у привласненні та розтраті бюджетних коштів, повідомляють у  Кам’ янському районному управлінні поліції.

Поліцейські Кам’янського районного управління поліції спільно з Кам’янською окружною місцевою прокуратурою встановили, що службові особи уклали договір з приватним підприємцем на закупівлю та встановлення вуличних камер відеоспостереження. Після чого  провели закупівлю камер відеонагляду. На думку правоохоронців, ці камери за технічними характеристиками були значно нижчі, чим це було передбачено умовами договору. Таким чином, вважають у прокуратурі, внаслідок цього територіальній громаді завдано збитків майже на 2 мільйона гривень.

Як вдалося встановити “Пильному погляду” з власних джерел, мова йде про події ще 2016 року, коли закуповувалися відеокамери для програми “Безпечне місто”. Закупівлею та встановленням відеокамер займалась фірма “Диспетчер сіті”. Ще 2017 року поліція відкрила кримінальне провадження щодо вказаних відеокамер через те, що їх можливість фіксувати відео в інфрачервоному (нічному) світлі могла бути нижчою, ніж передбачалося угодою. Проте, з листопада 2017 року ця справа далі не розслідувалась, про що свідчать відомості в реєстрі судових справ. Та схоже, що цього року резонансне розслідування несподівано поновили.

За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою в Дніпропетровській області трьом фігурантам повідомлено про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Тривають слідчі дії.

Редакція сподівається отримати коментарі осіб, яким оголошено підозри.