На Дніпропетровщині розпочали будівництво останньої ділянки Решетилівської траси

На Дніпропетровщині розпочали будівництво останньої ділянки Решетилівської траси

Ударними темпами йде будівництво траси Н-31 Дніпро-Решетилівка. В області вже розпочали зводити останню 29-кілометрову ділянку. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Важка техніка, мостовики та дорожники. Всі працюють, аби якнайшвидше запустити нову магістраль на Київ. Настільки грандіозний проєкт втілюють вперше за роки незалежності України»,  – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Основні роботи – у Царичанському районі. На фініші будівництво мосту через канал Дніпро – Донбас та дворівневої розв’язки. Підрядникам залишилося зробили гідроізоляцію. Як тільки потеплішає – укладатимуть асфальтобетонне покриття.

Поряд взялися за останню ділянку нової траси, що проходитиме Дніпропетровщиною. Готують основу майбутнього шляху. Викладають та утрамбовують піщану «подушку», облаштовують водостоки.  Працюють понад 60 будівельників та майже півсотні одиниць техніки.

У пріоритеті безпека водіїв та якість «дорожнього одягу», запевнив  в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«Без перебільшення історичне будівництво. Вже скоро цією ділянкою рушать 25 тис автівок на добу», – наголосив Олександр Коломійцев.  

В області вже звели 28,6 км траси. Залишається добудувати ще 29,5 км. Дорогу укладають від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

У Дніпропетровській області на трасі буде 56 штучних споруд. Серед них – шляхопроводи для проїзду аграрної техніки та проходу худоби. А ще – мости.

Траса Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – один із пріоритетних об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».