На Дніпропетровщині фінішує ремонт траси на Нікополь

На Дніпропетровщині фінішує ремонт траси на Нікополь

У Дніпропетровській області на фініші ремонт траси на Нікополь. Нині там проходять роботи на узбіччі – встановлення знаків, облаштування водовідведення. Останній відрізок дороги вже з новим асфальтом.

Глобальне оновлення траси відбулося вперше за 40 років. Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов розповів, що цьогоріч в області проведена величезна робота у дорожній галузі.

«Відремонтовано майже 400 км автошляхів, як місцевого, так і державного значення. Розбудова інфраструктури триває», – зазначив Володимир Орлов.

На сьогоднішній день вже можна пишатися нікопольською трасою. Вже оновлено покриття на останній ділянці протяжністю 14 км. Шар асфальту складає понад 30 см. Він тришаровий – знизу основа з щебенево-піщаної суміші, за нею – шар асфальтобетону, зверху – фінішний.

Наразі підрядники встановлюють дорожні знаки, облаштовують дві сучасні зупинки громадського транспорту з лавами, тактильною плиткою для незрячих.

На Дніпропетровщині фінішує ремонт траси на Нікополь - ФОТО

Дорога Р-73 – /Н-08/ – Нікополь – державного значення. Її завершують приводити до ладу за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Останній капремонт нікопольської магістралі проводили у 1979 році. Старе дорожнє покриття вже давно вичерпало строк експлуатації. Тепер на усій протяжності траси – нове. Завершили укладати асфальт на останній 14-кілометровій ділянці», – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На Дніпропетровщині фінішує ремонт траси на Нікополь - ФОТО
Загальна протяжність нікопольської траси – 56 км.