Двоє кам’янчан стали жертвою телефонних шахраїв

Двоє кам’янчан стали жертвою телефонних шахраїв

Одразу двоє кам’янчан в один день стали жертвами шахраїв, які представляючись співробітниками банку, виманили у людей кошти. Подробиці повідомили у Кам’янському районному управлінні поліції.
19 березня, близько 15:40 до поліції звернулась 46-річна місцева жителька із заявою про те, що її ошукали. Поліцейські встановили, що на мобільний телефон заявниці зателефонував невідомий, який представився працівником банку та повідомив, що необхідно удосконалити безпеку її пластикової карти, а для термінового вирішення даної проблеми необхідно звірити деякі особисті дані. Занепокоєна жінка відповіла на всі питання афериста, а через деякий час зрозуміла, що з її банківського рахунку зникли грошові кошти.
Цього ж дня, близько 17:40, до поліції звернувся 60-річний місцевий житель, який повідомив, що на його мобільний зателефонував невідомий чоловік, який відрекомендувався співробітником банку та повідомив, що картка чоловіка заблокована і для збереження грошових коштів необхідно терміново зробити переказ на резервну карту. Схвильований чоловік прийшов до айбоксу, де керуючись вказівками начебто працівника банку, перевів всі грошові кошти з власного рахунку на інший.
Поліцейські нагадують громадянам:
– ніколи не називайте шахраям свої повні дані та дані своїх близьких;
– ні в якому разі не виконуйте по телефону команди співробітників банку, наприклад: назвати номер банківської карти, пін код до неї та індивідуальний пароль, краще під’їхати до найближчого відділення банку та все з’ясувати особисто.
– якщо вам надходить підозрілий дзвінок, за будь-яких умов, не треба впадати в паніку і не поспішати виконувати умови аферистів. Спокійно покладіть трубку і, набравши контактний номер телефону клієнтської підтримки банку, з’ясуйте все, що вас цікавить.