Кам’янчанина осудили за крадіжку камер відеоспостереження

Кам’янчанина осудили за крадіжку камер відеоспостереження

У Дніпрі прокуратура домоглась покарання у вигляді 5 років позбавлення волі для колишнього в’язня за крадіжку камер відеоспостереження комунального підприємства. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та скасував вирок суду першої інстанції, яким обвинуваченого у крадіжках комунального майна звільнено від відбування покарання з іспитовим строком.

Так, 43-річний мешканець Кам`янського, маючи не погашену в законному порядку судимість, протягом 2018 року вчинив 19 епізодів крадіжок камер відеоспостереження, чим спричинив їх власнику – комунальному підприємству Дніпровської міської ради, збитки на загальну суму майже 640 тис грн.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 у повному обсязі доведено вину чоловіка у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно).

Жовтневим районним судом Дніпропетровська його засуджено до 4 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Сторона обвинувачення не погодилась з таким рішенням суду та домоглась для зловмисника покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Крім того, чоловік змушений відшкодувати завдані комунальному підприємству збитки.