У Кам’янському перевірили роботу аварійної служби

У Кам’янському перевірили роботу аварійної служби

У деяких ЗМІ регулярно з’являється інформація щодо неякісної роботи нової міської аварійної служби. Але журналісти міського телебачення спростували цю інформацію, побачивши на власні очі роботу аварійки.

Детальніше у відеосюжеті «ТРК-МІС».

Також днями деякі інтернет-видання заявили, що виявили ознаки порушення Закону про державні закупівлі, приводячи як докази транзакції на користь ТОВ «Аварійна служба міста» по виду робіт: «Поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, водовідведення, електропостачання і їх аварійне обслуговування».
У департаменті ЖКГ підкреслили, що всі фінансові операції здійснювалися в рамках чинного законодавства і спростували заявлену інформацію:

«Поточний ремонт відноситься до послуг. Під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проєктної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року  № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року  № 301. Предмет закупівлі послуг з поточного ремонту, так само як і робіт з капітального ремонту, визначають насамперед за об’єктом будівництва, а вже потім зазначають цифровий код за ЄЗС. Зокрема, згідно з абз. 5 ч. 1 ст. 4 Закону № 3038 об’єктами будівництва є будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси та частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури», – зазначили в департаменті ЖКГ.