На Дніпропетровщині затримали юнака за розповсюдження дитячої порнографії

На Дніпропетровщині затримали юнака за розповсюдження дитячої порнографії

Протягом 2019 – 2021 років 21-річний юнак завантажив та вивантажив в мережу Інтернет через файлообмінники близько 70 фото та відеофайлів, які мають ознаки дитячої порнографії, повідомляють у Нацполіції.

Незаконну діяльність мешканця Вільногірська задокументували працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно зі слідчим Кам’янського РУП. У грудні минулого року був встановлений факт розповсюдження світлин і відео з елементами дитячої порнографії та відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 301 Кримінального кодексу України (збут і розповсюдження порнографічних предметів).

В ході оперативних заходів поліцейські встановили фактичну адресу особи, яка причетна до даного факту,  та отримали ухвалу суду на проведення обшуку. В результаті 24 березня під час обшуку за місцем мешкання 21-річного юнака поліцейські вилучили мобільний телефон, системні блоки, флешносії, іншу комп’ютерну техніку та направили її на експертизу. За її результатами, у разі підтвердження факту розповсюдження нелегальної фотопродукції, фігуранту буде вручено повідомлення про підозру.