У Кам’янському пройшли «Молодіжні ігри»

У Кам’янському пройшли «Молодіжні ігри»

24 березня в СК «Прометей» пройшли спортивні змагання «Молодіжні ігри». Організаторами спортивного свята виступили управління молоді та спорту міської ради разом з комунальним закладом «Міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Партнерами свята виступили комунальний заклад «Кіноконцертний зал «Мир» та комунальне підприємство «Парки Кам’янського».

«Молодіжні ігри» стали вже традиційними в нашому місті, ми проводимо їх  і взимку і весною і влітку. В кожній команді було три дівчини і три хлопця. Дівчата були на рівні, а іноді навіть спритнішими за хлопців, молодці. Ми пишаємося нашою активною та спортивною молоддю» – сказав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

За перемогу у спортивних естафетах, вели 6 команд. Молодь Кам’янського представляли команди Молодіжної ради міста, металургійного коледжу, комерційного технікуму, Вищого професійного училища, коледжу фізичного виховання і СЗШ № 10, які за програмою змагань показали свою презентацію (назву команди, девіз і наявність єдиної форми) З великим відривом за очками «візитку команди» виграла команда Молодіжної ради міста.

Оцінювали змагання начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, в.о. директора СК «Прометей» Анатолій Івашина, директор комунального закладу «Міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Світлана Наволочко, директор комунального підприємства «Парки Кам’янського» Олександр Галкін, представник комунального закладу «Кіноконцертний зал «Мир» Ірина Вовчек і методист «Центру туризму і краєзнавства «Горицвіт» Лариса Проненко.

Перемогу виборола команда Кам’янського вищого професійного училища, на другому місці  команда комерційного технікуму, трете місце дісталось команді Молодіжної ради міста. Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами і сувенірами.

Приємним сюрпризом для переможців та призерів стали подарункові  сертифікати на туристичну подорож до міста Запоріжжя від заступника міського голови Костянтина Сауся. Також учасники змагань отримали  безкоштовні квитки на перегляд кінофільму в Кіноконцертному залі «Мир», та на атракціони у міський парк культури та відпочинку.

Гарний настрій учасників змагань своїми яскравими виступами  підтримували  вихованки ДЮСШ 2 відділення художньої гімнастики.