«Літні молодіжні ігри» до Дня молоді провели в Кам’янському

«Літні молодіжні ігри» до Дня молоді провели в Кам’янському

24 червня з ініціативи Молодіжної ради міста та за підтримки міського голови Андрія Білоусова у центральному парку Кам’янського пройшов спортивно-масовий захід «Літні молодіжні ігри» до Дня молоді України.

Організаторами заходу виступили управління молоді та спорту міської ради і міський центр «Спорт для всіх». Учасниками свята стали шість команд, які представляли чотири дитячо-юнацькі спортивні школи міста, СК «Промінь» і Молодіжну раду. Від імені міського голови спортсменів привітав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Свято розпочалося з енергійної розминки. Далі команди змогли продемонструвати свою спритність, швидкість і згуртованість, змагаючись в естафетах з баскетболу, волейболу, футболу, хокею з м’ячем та легкої атлетики.

Учасники щодуху прагнули до перемоги і показали справжній спортивний характер.

Церемонію нагородження під оплески вболівальників провели Едуард Коряк, директор центру «Спорт для всіх» Світлана Наволочко і організатор культурних заходів КП «Парки Кам’янського» Валерія Якушенко.

Командам ДЮСШ № 3, Молодіжної ради міста і СК «Промінь» за активну участь були вручені грамоти і подарунки. Бурхливими оплесками вітали призерів змагань: команди ДЮСШ №4 (ІІІ місце), ДЮСШ №2 (ІІ місце) та ДЮСШ №1 (І місце), які отримали дипломи, медалі, кубки і подарунки.

Приємним сюрпризом стали квитки на атракціони парку від партнерів заходу – комунального підприємства «Парки Кам’янського». Усі учасники отримали позитивний заряд енергії та неперевершені емоції.

«Літні молодіжні ігри» до Дня молоді провели в Кам’янському - ФОТО «Літні молодіжні ігри» до Дня молоді провели в Кам’янському - ФОТО