У Кам’янському відремонтують будівлю колишньої водолікарні

У Кам’янському відремонтують будівлю колишньої водолікарні

Будівлю колишньої водолікарні, розташовану на перехресті проспекту Конституції та вулиці Січеславський шлях, планують капітально відремонтувати. Медичний заклад не функціонує вже більше 20 років.

25 березня міський голова Андрій Білоусов разом зі своїми заступниками провів робочу нараду з питання відновлення будівлі. Після капітального ремонту тут відкриють ДЮСШ, оскільки поруч будується багатофункціональний спортивний комплекс. Також в будівлі буде розташовуватися Центр патріотичного виховання для учасників АТО/ООС і членів їх сімей, який планує створити ГО «Патріот-2015». Крім цього, в планах влади – відновлення басейну для оздоровчих процедур людей з інвалідністю.

«У цьому році ми плануємо розробити всю проєктно-кошторисну документацію, щоб в наступному році приступити до початку ремонтних робіт», – сказав Андрій Білоусов.

У Кам`янському відремонтують будівлю колишньої водолікарні - ФОТО У Кам`янському відремонтують будівлю колишньої водолікарні - ФОТО У Кам`янському відремонтують будівлю колишньої водолікарні - ФОТО