З 1 квітня заборонено ловити рибу

З 1 квітня заборонено ловити рибу

На Дніпропетровщині починає діяти режим заборони рибної ловлі, повідомили у Дніпропетровській обласній раді.
З 1 квітня у зв’язку з початком нересту на певний період починає діяти сувора заборона на вилов риби. Дозволяється лише любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.
Водна поліція буде працювати в посиленому режимі.
«У цьому році депутатський корпус Дніпропетровської обласної ради під керівництвом Миколи Лукашука вніс зміни до рішення «Правила руху маломірних суден на території Дніпропетровської області». В ньому — посилена роль водної поліції під час їх роботи на об’єктах, що входять в акваторію області. Для нас є надзвичайно важливим брати участь у збереженні водних біоресурсів та попередженні фактів браконьєрства», — розповів начальник управління з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановський.
Щодо строків заборони, вони відрізнятимуться в залежності від водойм: на Кам’янському та Дніпровському водосховищах нерест триватиме з 1 квітня по 9 червня, на Каховському – з 10 квітня по 18 червня , на річках (крім Апостолівського, Нікопольського і Томаківського районів) – з 1 квітня по 20 травня.
За дотриманням правил тимчасової заборони слідкуватимуть співробітники Державного агентства рибного господарства України. А також патрульна, водна поліція області, спеціальна рота аеророзвідки та активна громадськість.